تدابیر امنیتی صهیونیت ها برای حضور امام زمان

همه ویژگی‌هایی كه در آیات و احادیث ما در مورد حضرت مهدی(عج) آمده است توسط صهیونیست‌ها استخراج شده و به سربازانشان كه در عراق حضور دارند، داده شده است. صهیونیست‌ها برای مكان‌های زیارتی همچون مكه، كوفه، كربلا، كاظمین و... كه احتمال حضور مهدی(عج) در آنجا رفته است، تدبیرات امنیتی خاصی اندیشه‌اند و به سربازانشان مأموریت داده‌اند كه هر كجا فردی را با این ویژگی‌ها دیدند فوراً بكشند و حتی ریسك دستگیری او را نیز نكنند، زیرا او انسان بسیار شگفت انگیز و خطرناكی است.

به گزارش فارس از قم، مجتبی ذوالنور دوشنبه شب در مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه كه در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شده بود، به خطر بزرگ مسیحیت صهیونیست كه جهان را در معرض تهدید قرار داده است اشاره كرد و اظهار داشت: این فرقه جدیدی نیست و از مدت‌ها پیش وجود داشته است.

وی افزود: ریگان در دوران ریاست جمهوری‌اش بر آمریكا قبل پیروزی انقلاب اعلام كرد كه من و خانواده‌ام به صهیونیست اعتقاد كامل دارم و به خاطر همین غسل تعمید انجام داده‌ام و این به معنای آن است كه اعتقاد به مسیحیت صهیونیست تولد دوباره یك مسیحی است و در واقع اگر مسیحی قائل به صهیونیست نباشد، ایمانش ناقص خواهد بود.

* گرایش شدید به مسیحیت صهیونیست در كشورهای مسیحی

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح كرد: یك گرایش شدید به صهیونیست در بین كشورهای مسیحی در حال افزایش است كه از درون همین باورها طیف تندرویی به نام اولجنیس‌ها به‌وجود آمده است.

وی در ادامه با بیان اینكه یهود و صهیونیست دو مقوله جدا از هم هستند، اظهار داشت: اسرائیل كلب آموزش دیده و یك رژیم جعلی و ابزار دست صهیونیست است كه مبغوض‌ترین و مزدورترین افرادشان را در فلسطین جمع كرده‌اند.

ذوالنور در ادامه تصریح كرد: اولجنیس‌ها فقط در سازمانی كه در آمریكا دارند دارای 5 میلیون عضو هستند و اكثر كارخانه‌های اسلحه سازی را در دست دارند و خود را كاملا برای نبرد نهایی آرماگدون آماده می‌كنند.

وی خاطرنشان كرد: طبق آموزه‌های دینی صهیون در آخرالزمان جنگ بزرگی رخ خواهد داد كه در آن 400 تا 600 میلیون نفر از مسیحیان و یهودیان كشته خواهند شد و به قطع وقتی مقتولین از یهود و مسیح باشند، قاتلین آنها از مسلمانان خواهد بود و به همین دلیل است كه دشمن بزرگ آنها مسلمانان خواهد شد.

* اعتقاد به مسلمان كشی لازمه صهیونیست بودن است

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینكه با این مختصات اعتقاد به مسلمان كشی لازمه اصلی صهیونیست بودن خواهد بود، ابراز داشت: طبق آموزه‌های دینی صهیونیست در آخر الزمان دیكتاتوری با مشخصات دجال بر جهان حاكم می‌شود كه آماده ساز رجعت حضرت مسیح(ع) خواهد بود.

وی ادامه داد: این فردی كه قرار است ظهور و حضورش آماده ساز حكومت مصلح كل یعنی عیسی مسیح باشد از نظر آنها حضرت مهدی(عج) است و در راه دستیابی به ایشان از هیچ اقدامی دریغ نمی‌ورزند.

ذوالنور در ادامه به پیامی كه جرج بوش برای آیت‌الله سیستانی فرستاده بود اشاره كرد و اظهار داشت: بوش كه به تمام معنا یك صهونیست بود، گفته بود كه همه می‌گویند من برای مخالفت با دین می‌جنگم، در حالی كه من در راه دین می‌جنگم و مأموریتم این است كه هركسی را كه در مقابل دین عیسی مسیح(ع) ایستاده است، نابود كنم.

* تدابیر امنیتی برای مكان‌های احتمال حضور مهدی

وی در ادامه به چندی از اقدامات انجام شده در این رابطه اشاره كرد و ابراز داشت: كلاس‌های آموزشی بسیاری برای سربازان آمریكایی گذاشته می‌شود و كشیش مسیحی كه در جمع سربازان صحبت می‌كند به آنها می‌گوید كه شما برای تصرف خاك نمی‌روید، بلكه برای نابودی دشمنان عیسی مسیح قدم بر می‌دارید.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: همه ویژگی‌هایی كه در آیات و احادیث ما در مورد حضرت مهدی(عج) آمده است توسط صهیونیست‌ها استخراج شده و به سربازانشان كه در عراق حضور دارند، داده شده است.

وی ادامه داد: صهیونیست‌ها برای مكان‌های زیارتی همچون مكه، كوفه، كربلا، كاظمین و... كه احتمال حضور مهدی(عج) در آنجا رفته است، تدبیرات امنیتی خاصی اندیشه‌اند و به سربازانشان مأموریت داده‌اند كه هر كجا فردی را با این ویژگی‌ها دیدند فوراً بكشند و حتی ریسك دستگیری او را نیز نكنند، زیرا او انسان بسیار شگفت انگیز و خطرناكی است.

* ریشه‌های فتنه 88 در دشمنی‌های رژیم صهیونیستی

والنور تصریح كرد: امام راحل از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مقابله و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را به شكل خاص مد نظر قرار داد و روز قدس را روز جهان اسلام معرفی كرد تا به همگان اوج اهمیت مبارزه با صهیونیست را نشان دهد.

وی با بیان اینكه امروز ما در زمین دیگری با رژیم صهیونیستی می‌جنگیم، ابراز داشت: خداوند در قرآن كریم نسبت به این دشمنان به ما هشدار جدی داده و گفته است كه اگر امروز ما با آنها نجنگیم آنها تا ما را از دینمان خارج نكنند، از ما دست بر نخواهند داشت.

جانشین ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطرنشان كرد: حتی فتنه سال پیش نیز ریشه در همین دشمنی‌ها دارد و اینجاست كه می‌توان آبشخور مخالفت‌های داخلی با این مبارزه عظیم را فهمید.